| M3lania a întrebat:

Este bun sprayul pentru varfuri despicate de la Avon aplicat inaintea folosirii placii de intreptat, daca nu ce alte sprayuri de protectie imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Afdsa a răspuns:

Produsele pentru păr de la Avon şi Oriflame sunt de proastă calitate.Am folosit şi eu spray'ul ăla şi nu am observat nici un rezultat.Acum folosesc o mască de păr cu ceramide pentru firele despicate şi păr slăbit şi este chiar foarte bună. După ce clătesc părul calumea, îl ţin în prosop cam 5 minute să fie încă umed şi după mă dau cu soluţia termoprotectoare de la GEROVITAL şi e ok. :*

2 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Nu ştiu, eu nu prea cred că-s chiar aşa bune produsele de la avon. Chiar nu. Mai degrabă mergi într-o farmacie, dai mai mulţi bani dar măcar ştii că dă rezultate.

| maryangelll a răspuns:

Eu l-am folosit si-ti pot spune ca nu este bun de nimic cum de fapt nu sunt toate produsele pentru par de la avon.