| Uza a întrebat:

Este buna pudra compacta de la ColorTrend - AVON? ati incercat-o? ce parere aveti despre ea?

6 răspunsuri:
| BubbleShoot a răspuns:

Nu este prea buna..de la produsele ColorTrend cam apar cosuri..acum depinde si de pielea fiecaruia.

| Dollicious a răspuns:

Nu e foarte incantatoare happy

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Mami a avut pudra de aia de la avon dar nu e cine stie ce.

| fuzzer a răspuns:

Nu veio avea mari rezultate cu majoritatea produselor de la avon, zic eu.pa,pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut Max factor Creme puff pana mi-au scos nuanta, ticalosii. Dar e super adica 21 de grame chiar e genial!
In prezent folosesc Maybelline Affinitone si o ador, are 9 grame dar o folosesc cam din februarie si de abia acum a aparut o gaura in produs, asta si in conditia in care am razuit-o si eu bine ca sa fac un primer cu ea laughing.

Sa le aplici cu buretele. happy

| purplestar9494 a răspuns:

Este destul de buna are o acoperire medie dar nu este exceptionala in primul rand ca nu rezista mult timp pe ten.Iti recomand pudra stay matte de la rimmel london sau creme puff de la max factor amandoua sunt foarte bune si au o gama mai vasta de culori din care sa alegi happy