| anonim_4396 a întrebat:

Este eficienta ca protectie o casca de inot de cauciuc, gen ca in poza?

http://img1.etsystatic.com/il_fullxfull.326421833.jpg

1 răspuns:
| VanillaBear a răspuns:

Da si iti voi spune si de ce happy

1.Iti protejeaza parul de clor care iti deterioreaza parul(daca inoti in bazin) si de sare daca inoti in apa sarata.

2. Daca doresti sa inoti mai rapid este iarasi sugerat sa o porti pentru ca iti ofera un fel de aderenta cu apa ( nu stiu exact cum sa explic). Adica apa trece intr-o miscare fluenta pe deasupra castii dar daca ai parul liber intr-un fel te incetineste.

3.Mie imi cam place si modelul castii sincer happy

Hope i helped!

xoxo Vanilla