| jolycris a întrebat:

Este ok sa aleg pentru cununia civila o rochie babydoll rosie?
Am gasit modelul acesta : http://www.imperiale.ro/product.php?id=315 si mi se pare foarte frumos si ok ca pret...vi se pare ok sau nu prea este de cununie?

Răspuns Câştigător
| baf a răspuns:

Mie mi se pare foarte frumoasa. daca tu consideri ca te repreinta zic sa o iei. important e sa iti placa tie si nu noua, daca tu te simti bine imbracat intr-un lucru atunci vei radia.succes! e frumoasa dpmdv.:*

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

De ce nu incerci ceva mai sofisticat? Rochia aia e draguta dar e prea banala si rosul ala da impresia de ieftin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e putin prea copilaroasa happy

| PeFuga a răspuns:

E draguta si daca e potrivita cu stilul tau, go for it! Eu insa as alege ceva cu bretelute (fie si subtiri cat mina de creion) pentru ca bluzele/rochiile fara bretele mi se par cumva vulgare.
Revenind, ia ceva ce iti place tie mult, important e sa te simti bine... si sa ii pui si sotului o cravata in aceeasi culoare. Am vazut ca se poarta chestia asta laughing

| anutza00dragutza a răspuns:

E ok:*