| Ionelarebela a întrebat:

Este rau la fete daca la varsta de 14 ani deja iti epilezi mustata? astept cat mai multe raspunsuri.ms anticipat

Răspuns Câştigător
| scumpik a răspuns:

Nu este rau ca la varsta de 14 ani sa iti epilezi mustata deoarece cu timpul iti va creste mai mare si iti va strica toata frumusetea fetei.succes

11 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Daca o epilezi cu ceara, nu e rau, pentru ca se subtiaza si rareste parul.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nubig grin
Stai linistitahappy Nu e rau chiar delochappy Ba din contrawinking

| User a răspuns:

Pai daca e mare, epileaz-o.Nimic nu e mai urat ca o fata cu mustatastraight face

| brunetteee a răspuns:

Pai eu am inceput sa mi`o iau cam acum 5 luni. tot pe la 14 ani big grin.
sa nu faci cumva prostia sa ti`o iei cu bigu laughing)
banuiesc ca stii big grin
eu mi`o iau
ori cu ceara, ori cu aparat dala de tuns parul din nas laughing)

| Clauditza a răspuns:

Pai va creste mai mult.

| oky a răspuns:

Nu e rau, e f bine. Eu am in clasa cateva fete cu mustata si au 16 17 ani si le sta foarte urat.

| Pustii a răspuns:

Eu am 14 ani si nu am incercat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa incepi oricand sa ti-o epilezi, doar ca astfel va creste mai repede. Incearca niste benzi, chiar daca e mai dureros nu iti va mai creste asa repede parul inapoi.Nu are nicio legatura epilarea cu varsta.Stai linistita.Mai ales daca chiar ai probleme cu ea si ti se pare inestetica-doar n-oi sta cu ea asa, nu? pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic rau, atata timp cat iti asumi "riscul" sa iti iei mustata in mod regulat happy. oricum, nu te gandi ca o sa iti creasca in cantitati marihee hee. e ok, tot la 14 ani am inceput si eu si nu mi-a afectat cu nimic viata tongue.

| mary9524 a răspuns:

Pentru unele fete e jenant... te inteleg perfect...big grin din cate am auzit odata ce te apuci trebuie sa ti-o iei mereu. daca nu te deranjeaza sa o faci mereu nu e nicio problema big grin

| mihaeelaa a răspuns:

Eu am 15 si o epilez de mult timp pe a mea.Nu vad de ce sa fie rau. Daca ai ales sa o epilezi inseamna ca era urata, si de ce sa iti strici aspectu.Doar ca daca ti-ai epilato odata trebuie sa o faci mereu. Te-am pupat:*