| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete: Buna tuturor! Am 12 ani si am un mic inceput de mustata. Voi va radeti mustata? Daca da cu ce o radeti? Multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| gaby_1815 a răspuns:

Buna! nu face greseala de a-ti rade mustata caci ai sa regreti! o sa creasca din ce in ce mai mare si nu o sa ai ce sa-i mai faci! daca e blonda las-o asa daca e mai inchisa incearca sa o maschezi cu fond de ten sau las-o asa!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu sunt barbat si ma rad cu lama de barbierit.

| Alexandra_1264 a răspuns:

Nu iti recomand, dar daca chiar este necesar foloseste benzile cu ceara.

| giuly a răspuns:

Cu briceagul.

Răspuns utilizator avertizat
| mandy17 a răspuns:

Incearca cu benzi de ceara. pup

| roxana_5185 a răspuns:

Benzi pentru corp...sunt cele mai eficiente