| Valy_InoCent_1998 a întrebat:

Eu am parul cret. Cum as putea sa il indrept putin dar nu de tot.
Tin sa precizez ca nu as vrea sa folosesc placa deoarece nu vreau sa il ard. Funditaa.~`

Răspuns Câştigător
| otylyaotty a răspuns:

Cu o perie rotunda si deasa si cu feonul. Asa mi-l indrept si eu, iar la sfarsit dau cu putin fixativ ca sa stea mai mult timp asa.

2 răspunsuri:
| Xx0Elly0XxBby a răspuns:

Pai ia-ti o placa nu scunpa si indreaptal doar sus nu la virfete o sa fi papuse succes sper ca te-am ajutat

| Mellanise a răspuns:

Fara feon sau placa nu se poate.Cu ambele ti-l poti arde chiar si cu feonul.
Si eu am parul cret si cand nu vreau sa ma indrept seara inainte sa ma culc mi-l prind in multe elastice de par unul langa altul si de dimineata este drept happy