| VlaDtz99 a întrebat:

Eu am parul normal, putin aspru. As vrea sa am parul matasos si moale (stiu ca e pleonasm, dar veau sa intelegeti mai bine). Ce tratamente imi recomandati si ce samponuri?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu iti recomand un sampon bun potrivit parului tau si un balsam, nu cred ca ai nevoie de tratamente

| JenniferD a răspuns:

Eu nu prea am probleme cu parul dar ca sa fie mai moale, sa miroase frumos si sa fie si rezistent eu folosesc balsam, si un ulei din aceeasi gama, sunt de la avon din gama argan oil si nu am avut probleme pana acum, daca le prinzi la oferta le iei si la jumate de pret(25 lei ambele). sper ca te-am ajutat.

| SaaraXDS123 a răspuns:

Tratamente nu stiu! Dar poti folosi un sampon pentru ingrijire de culoare galbena de la Londa. Sper ca te-am putut ajuta happy Succes!