| alexannnndrua a întrebat:

Eu am parul saten inchis si as vrea sa imi fac o schimbare sa ma vopsesc un coniac spre blond nu stiu daca mi-ar sta bine pentru ca am ochii mari si caprui si tenul alb si sunt un pic grasutza adica am falcute va rog aveti un model ceva?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uite aici sugestii: http://www.lyla.ro/tunsori/
Respectă categoria!
Pa, pa.

| Bondarel99 a răspuns:

Nu conteaza ca esti grasuta, daca ai tenul deschis iti va sta bine cu siguranta cu culori deschise, era o problema daca te faceai bruneta sau alta culoare mai inchisa...

| chisalita a răspuns:

Daca tu iti doresti asta cu siguranta iti va sta bine