| AAndreiIALeEx a întrebat:

Eu imi dau parul pe spate, iar unii prieteni imi spun ca ar trebui sa nu imi mai port parul asa.Ce credeti? Sa il las parul pe spate ssu sa il dau in alt mod?

Răspuns Câştigător
| CansuFevzi123 a răspuns:

Cred ca aici conteaza cum te simti tu mai bine. Dar nu strica se te,, inoiesti'' cateodata. Iti poti face o coada de cat, coada de peste, un coc, dar va in asa fel incat sa te simti bine tu.

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Schimba si tu uneori. mai prinde-l in coada de cal, da-l intr-o parte, fa un coc, lasa-l liber uneori happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da noi de unde spanac sa stim. nici macar nu stim cum arati