| metinmetin4 a întrebat:

Asi dori sa ma tund drept, scurt/mediu ( adica pana la umeri). Numai ca nu stiu daca o sami steie bine deoarece sunt tunsa in scari. Pareri?

4 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

E o frizura comuna, nu are cum sa îți stea rău, prin urmare nu pierzi nimic daca te tunzi, înafară de par, bineînțeles. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai mai avut parul mediu? Acum pana unde il ai?

| mnbvf a răspuns:

Ce părere am putea da, având în vedere că nu știm cum arăți? Eu zic să te tunzi, să mai încerci și ceva nou, oricum părul crește la loc.