| Bellutza98 a întrebat:

Eu toate viata mi-am dorit sa fiu blonda.Insa nu sunt. sad
Cu toate astea, eu pana la varsta de 6-7 am fost.Acum nu mai sunt.M-i s-a inchis la culoare cu trecerea timpului si acum sunt satena inchis.
Am tenul destul de deschis, dar nici inchis nu-l am si am ochii caprui.Credeti ca ar merge sa ma vopsesc blonda? Nu acum ca sunt clasa a VII-a.

4 răspunsuri:
| Teooooooo a răspuns:

Eu cred ca parul vopsit arata groaznic. La inceput e ok, dar o data cu trecerea timpului arata sters si creste (ceea ce-ti va da un look de scons). Eu iti sugerez sa te faci blonda, dar cu nuantatorul. Nunatatorul se ia relativ repede, deci trebuie sa te faci mai des si asa o sa ai mereu parul stralucitor si nu o sa ti se vada radacinile cand creste.

| N0NameForY0u a răspuns:

Ar merge..mai ales ca ai tenul deschis..eu sunt blonda si chiar iti recomand.Blondul iti pune fata in evidenta.

| Andukx a răspuns:

Cea mai frumoasa culoare a parului este cea naturala.Nu conteaza ce culoare are parul tau, conteaza ce ai in cap. Multor persoane chiar le place parul saten. kiss

| Chendea_Cary_1997 a răspuns:

Pai.Daca ai tenul deschis nu prea ar merge..Mai asteapta putin. Cand ti se va mai inchide putin tenul ar merge..Sa zicem..Asteapta pana in clasa a VIII-a. Uite eu sunt cls. a IV-a si sunt blonda natural. Iarna sunt satena. Stiu eu de ce. blushing Sper ca am ajutaaat. In concluzie. Stat la soare = par blond. big grin :*