| ofelia2001 a întrebat:

Eu trebuie sa ma duc la o nunta su nu prea stiu cu ce sa ma imbrac pentru ca mireasa care este cam...emo si eu trebuie sa fiu si domnisoara de onoare! funda!

Răspuns Câştigător
| Fefe2009 a răspuns:

Incearca o rochie simpla cu putin care sa straluceasca, de culoare inchisa.Iti recomand albastru inchis, negrul oricum nu e potrivit pentru nunta. O coafura cit mai lejera, un machiaj care sa nu iasa tare, tare in evidnta.Si incerca mai multe bratari...