| Pinkvanilla9 a întrebat:

Exista o modalitate prin care pot sa îmi fac șuvițe ombre, dar sa nu fie permanenta vopseaua? De exemplu ombre de la colorista e permanenta? Ce îmi recomandați?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Loncolor Trendy (sunt 2 plicuri legate intre ele) se duce de tot dupa cateva saptamani. Nu iti recomand o nuanta de rosu pentru ca se duce foarte greu, chiar si dupa 2-3 ani raman reflexii de roscat. Dar sunt multe nuante pe care le poti incerca.
Blond nu ai cum pentru ca pentru a iesi orice nuanta de blond trebuie sa fie si putin decolorant si odata ce ai pus decolorant in par asa ramane, nu se duce.