| anemona112 a întrebat:

Cine stie... exista ceva solutie care sa scoata vopseaua permanenta de par? Fundaaaa

Răspuns Câştigător
| anca_1934 a răspuns:

Da este o solutie speciala decoloranta dar se foloseste numai in saloane, iar parul revine la culoarea lui naturala

7 răspunsuri:
| TheLastDancer15 a răspuns:

Detartrant laughing

| ArcAnna a răspuns:

Dupa mai multe spalari se ia.dar in timp

| marianna17 a răspuns:

Incerca negru-albastrui, daca esti tunsa bob te-ar prinde foarte bine.Sau negru cu suvite roscate(putin inchise), crede-ma vei arat supeer.smug

| PixieJustMe a răspuns:

Am cautat si am gasit asta sper sa te ajute Mult succesc! kiss
Cum scap de permanent? Ilona

Specialistul 121 raspunde:

Draga Ilona,

De permanent poti scapa in 2 moduri:

estetic, doar prin intindere cu ajutorul periei sau al placii, dupa ce ai aplicat un ulei de intindere sau o crema, daca ai firul mai subtire sau
efectiv, prin tunderea periodica a varfurilor. Ar fi bine ca, in aceasta perioada (pana iti va creste parul), sa folosesti o masca foarte hidratanta - Masqueintense pentru firul gros de la Kerastase sau Luminocontrast de la L

In speranta ca ti-am putut fi de folos,

Diana Bicu, hairstylist la GETT

| dydylush a răspuns:

Decoloranthappy

| AndreiC a răspuns:

Foarfeca e solutia! happy Acuma sincer, numai asa scoti vopseaua din par. Daca il decolorezi o sa il arzi. Cred eu...

| AsVreaEu a răspuns:

Singura posibilitate este sa te decolorezi din nou. Atata timp cat vopseaua este mai inchisa decat cea intitala nu o sa iasa de tot. Funda?