| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo metoda de as schimba culoarea ochilor fara interventia unui doctor sau lentile?

5 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Pai da exista dar mai bine nu ai incerca ca sa nu risti sa iti pierzi vederea.Eu te sfatuiesc sa stai cuminte si depinde de timp, unor persoane li se schimba culoarea ochilor in timp, altelor nu.Acum apreciaza-ti cuoarea ochilor tai!

| Lipsa47 a răspuns:

Da exista dar necesita foarte multi bani si 60 % risti sa-ti pierzi vederea...

| aleexuţ a răspuns:

Nu iti place culoarea ochilor tai? sa stii ca exista metode de schimbare dar sunt sanse 60% sa iti pierzi vederea. asa ca mai bine nu...

| GiuliGiulia a răspuns:

Pai nu stiu dar eu ii aveam albastri pana la 7 ani acum la 12 ani ii am caprui :d