| InnaArkane a întrebat:

Fetele care va pricepeti, dati-mi si mie niste base coat-uri si top coat-uri bune, va rog! Si daca puteti sa imi spuneti si de unde sa le cumpar si cam cat costa? FUNDITA!

1 răspuns:
| maraciucaeviata420 a răspuns:

RapiDry Top Coat de la OPI – eu il am in varianta mini, castigat la un concurs/ giveaway intr-un set de patru mini-oje. Nu m-a prea incantat acest top coat. Ofera luciu si rezistenta manichiurii dar trebuie sa te misti foarte foarte repede cand il aplici pentru ca se usuca mult prea repede. Mie de multe ori mi s-a uscat inainte sa-l termin de intins pe unghie astfel ca unghia respectiva a fost compromisa.