| dirtydancer700 a întrebat:

Fetele chiar sunt asa atractive din punct de vedere fizic (înțelegeți ce spun) ca in pozele de pe retelele de socializare? Sunt dintr-un oraș mic și cele de aici nu arată chiar asa "wow".

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU.
Sunt facute din anumite unghiuri + machiate si editate in draci.
Eu cand am intrat la facultate si am inceput sa ma imprietenesc cu colegele mele pe Facebook m-am mirat ca sunt toate atat de frumoase, ma gandeam unde naiba am nimerit, la vreun concurs de miss laughing))) dar cand le-am cunoscut am fost socata de cat de diferite pot fi in realitate.
Nu mai zic ca am colege care vin ca niste boschetare 4 din 5 zile si o singura zi vin machiate/superaranjate ca sa faca poze...
Sau colege care sunt obeze si in poze n-au nicio urma de grasime pe ele.
Aparentele insala.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu chiar nu ai ajuns niciodata, intr-un oras mai mare?

| JustAskingBruh a răspuns:

Nu, majoritatea is modificate rau. Alea care isi fac poza la fata is grase, is alea care numa dintr-un anumit unghi isi fac etc