| Byankaa66 a întrebat:

Fetele help! Peste putin timp voi merge la o nunta si nu stiu ce freza sa`mi fac... Parul meu e destul de lung si parca as vrea ceva coc sau ceva lasat pe spate dar nu doar cret si atat, vreo idee?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| robertciclism a răspuns:

Mergi la un salon de coafura mai specializat. Acolo ti se va spune mai bine ce stil ti se potriveste. Aici multi isi dau cu parerea dar habar nu au.

| Love96_3971 a răspuns:

Fa-ti funda din par big grin

| QueenofLove a răspuns:

Buna Bya...Daca zici ca ai parul destul de lung poti sa iti faci bucle frumos aranjate prinse intr-o agrafa subtila. Sper ca ti-am fost de folos... Distractie placuta

| Iuliananico a răspuns:

Eu as zice sa-ti faci [avand in vedere ca parul e lung]un coc mai dragutz...precum sa ia cate o juvitza de par si sa o invarta si sa o prinda cu clamitze negre.tot asa si o sa raman din juvitzele alea putin par pe acela il intorci cu aparatul de facut parul cret si iti garantez la spate sa pui o floare ca acum asa se poarta succes si sper ca am fost de mare ajutor. funda?:X:*

| D3lyna a răspuns:

Buna! Ai putea sa-l faci coc chinezesc prins pe o parte si cealalta parte ai putea sa o lasi linera, poate cu niste bucle jucause. poate te va ajuta raspunsul meu