| MeeeDyana a întrebat:

Urgent! In seara asta am banchetul de sfarsit de a IV-a! Cum sa-mi fac parul?

Am parul brunet si lung,aproape pana la fund,dar as vrea o freza pe spate, fiindca am parul cret si vreau sa se evendetieze asta!

Răspuns Câştigător
| lumyluminitza a răspuns:

Pai. am vazut ca acum multe fete isi fac doua codite subtiri impletite in fata si apoi le prind cu o agrafa la spate:X:X O sa-ti stea super. Deci succes. Distractie placuta sa ai. Daca vrei da si o funditahappy

| MeeeDyana explică (pentru lumyluminitza):

Mersi! Chiar la asta ma gandeam!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lumyluminitza a răspuns:

Buna ai fb. sa vad cum arata parul ca sa-ti pot zice cum sa ti'l faci? Si eu am maine banchetul de clasa a 4 si eu mi'l fac pe bigudiuri :XXlove struck

| MeeeDyana explică (pentru lumyluminitza):

Doar ca mi-a spart cineva parola la FB si nah...Pai il am normal... Aproape pana la fund si este ondulat la margini.