| Ella_8520 a întrebat:

Fetele :X Vin cu o propunere buna sau proasta, nu stiu :d, dar` care vreti sa facem un blog despre machiaj, statusuri, haine, chestii. Mi. a venit ideea din lipsa de procupatie :d

14 răspunsuri:
| VIRUSrooz a răspuns:

Ma bag si eu! contati pe minewinking

| VIRUSrooz a răspuns:

Ella trimite-ne mesaj cu id-ul tau ca sa putem si noi sa discutam ca oamenii ca asa nu prea putem...

| Ella_8520 explică (pentru VIRUSrooz):

Fetele imi cer mii de scuze, nu m.am logat, pentru ca am probleme cu netu`, iar acum vreau sa ma bag la somn.promit ca maine o sa va las id.ul si discutam!:*

| bucurteodora a răspuns:

Super tare ideeawinking

| qxeenbee a răspuns:

Super tare ideea, ar fi super sa alegi cate o prietena de-a ta sa faca o sectiune a ei. Ex: una din prietenele tale sa se ocupe cu sfaturi desp. par, alta despre machiaj

| x3Clover a răspuns:

Eu as vrea.chiar sunt interesata

| Ella_8520 explică (pentru x3Clover):

Lasa.mi un mesaj cu id.ul tau, te rog:X

| x3Clover a răspuns (pentru Ella_8520):

Indiafan_i@yahoo.com

| x3Clover a răspuns:

Eu as vrea, chiar sunt interesata

| Marrianna a răspuns:

Ar fii super tare si frumos si trendylove struck love struck O idee buna love struck

| Ella_8520 explică:

Pai.hai sa mai asteptam niste fete interesate de idee si daca se poate sa ne apucam love struck pentru ca m.am plictisit foaaaarte mult >big grin

| Ella_8520 explică:

Hey, daca doriti, lasati.mi un mesaj cu id.ul vostru, pentru ca o sa ne fie mai usor sa discutam, credlove struck >:d

| Ella_8520 explică:

Spuneti.mi parere voastra, eu deja vroiam sa ma apuc de blog, da` trebuie sa hotaram impreuna o parola, un nume si ce mai trebuie

| RoxyFoxy20 a răspuns:

Mi se pare destul de interesanta ideea.
Eu particip.
Contati pe mine.