| Cherry a întrebat:

Fetelor am o mega problema laughing Ce trebuie sau ce nu trebuie sa contina pantalonii sau blugii ca sa nu se lase? cam toate perechiile mi s.au lasat, unele contineau elastan putin dar tot se lasau.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Nu au cum, dupa multe purtari toti blugii se lasa pentru ca se uzeaza acel elastic care-i tine. Singurul lucru pe care poti sa-l faci e sa folosesti o curea si sa nu iti dai blugii jos fara sa le deschizi naturu/nasuturii si fermoarul.