| anonim_4396 a întrebat:

De ce fetelor le plac hainele foarte stramte? In special blugii si pantalonii stramti?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Pentru un singur motiv:Să arate mai bine. happy
Cui îi place cum arată în blugi largi? Eu nu cred că există vreo fată. happy

| Hawks a răspuns (pentru Alyra):

@Rosy cred ca ai dreptate, mai mult imi plac fetele in haine mai stramte(in special bugi) decat largi.
Thx.

| Alyra a răspuns (pentru Hawks):

N-ai pentru ce să-mi mulţumeşti. happy

8 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Hainele strâmte nu-mi plac în general, port haine chiar foarte largi cu o singură excepție, blugii.
Pur și simplu la ălea câteva kilograme ale mele să-mi iau și blugi largi ar fi o transformare sigură în schelet.

| Alemoni a răspuns:

Ca sa se puna in valoare lungimea picioarelor.

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Ia zi-mi de ce te uiti dupa cele care poarte haine mulate? de aceea le poarta ca sa arate mai bine.Sa le scoata formele in evidenta si desigur ca sa te uiti dupa elehee hee

| deliamaria13 a răspuns:

Ca sa le iasa formele in evidenta

| cal3star a răspuns:

Le place sa le admiram fesele, si silueta lor

| rjrj a răspuns:

Salut! Pai mai pe scurt pentru a le iesi in evidenta formele sani fund etc. Funda?