| Honeyyy a întrebat:

Fetelor, am tenul mixt, nici inchis, nici deschis si as dori sa-mi cumpar un fond de ten Giordani Gold, ce nuanta as putea comanda? Natural Beige este prea inchis? multumesc

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

S-ar putea să fie cam închisă nuanța și atunci poți opta pentru Light Ivory (e ceva mai deschisă) sau dacă nu, rămâi la Natural Beige și aplici peste, o pudră puțin mai deschisă.

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Mult mai mult ne-ai ajuta pe noi sa te putem ajuta daca ai avea o poza cu fata ta happy
Dar daca ai tenul(culoare ca a mea) sa stii ca tot asta il folosesc si eu cam de 6 luni happy

Bafta kiss