| Madalinaaa1998 a întrebat:

Hei,vreau sa imi iau fondul de ten de la giordani gold adaptive foundation si nu stiu ce nuanta sa aleg golden beige sau dark beige? Am tenul mai inchis dar vreau sa il folosesc la scoala iarna, toata perioada anului etc.Va rog ajutati-ma urgent.

P.S: Vreau sa stiu daca e inchis foarte tare dark beige si daca golden beige e deschis. Multumesc mult. :*

3 răspunsuri:
| Criistyanna a răspuns:

Golden beige este cel mai potrivit daca ai tenul mai inchis si eu folosescwinking si dark beige mi se pare prea inchis :-s nu stiu mie imi place mai mult goldenwinking