| KDily a întrebat:

Fetelor,ati folosit vreodata vopseaua de la syoss nuanta 1-3 negru tokyo? E inchisa tare culoarea daca iti vopsesti parul mai deschis la culoare (saten mediu)? Multumesc anticipat happy

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am fost mulțumită de gama asta.
Mergi pe ceva profesional chiar dacă costă ceva mai mult!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Am auzit multe fete vaitanduse laughing

| silvia94 a răspuns:

Nu cumpara syoss.Nu e buna.Eu am folosi t si mama mea, si nu a tinut mai mult de 2 saptamani.s-a dus toata culoarea.

| KDily explică (pentru silvia94):

Multumesc. De cele de la avon advance techniques stii ceva? laughing :*

| silvia94 a răspuns (pentru KDily):

Nubig grin..nu am folosit.incearca traditionala pallete..eu dupa ce am incercat mai multe, tot la asta m-am intors..desigur, iti poti lua de la loreal.dar costa.

| KDily explică (pentru silvia94):

Am auzit ca vopseaua de la palette iti usuca parul si nu rezista culoarea sad