| Nextone a întrebat:

Fetelor, cat ţine pentru voi efectul epilarii cu ceara? Ce metoda de epilare acasa preferati? happy

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cam 3 saptamani. Pe mine si lama ma tine o saptamana. laughing
PRefer epilatorul electric.

| Clorox a răspuns:

Nu sunt fata dar sora mea cand se epileaza cu lama o tine vreo 10 zile, dar daca foloseste ceara o tine si o luna!
Difera de la persoana la persoana!

| Kuws6 a răspuns:

1-2 saptamani, dar pe mine ma tine putim indiferent cu ce m-as epila. Folosesc crema, lama sau epilatorul electric, depinde de starea mea