| Polini70 a întrebat:

Fetelor ce at zice daca prietenul vostru s-ar da cu fond de ten?big grin

Răspuns Câştigător
| Adișa_9127 a răspuns:

Pai nu ar fi nici o problema.Chiar daca esti baiat nu inseamna ca nu poti avea probleme cu tenul.

10 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Mi s-ar părea ciudat. Deşi nu ar trebui să mă mire, ăştia de la mine din clasă chiar se dau cu fond de ten. Ştii ce scârbos e atunci când aleargă şi transpiră, iar fondul de ten le curge pe faţă? Eu una aş prefera să nu se dea.

| MLSS a răspuns:

E ok cat timp nu e f evident

| tuGatita a răspuns:

Eu personal, cand e nevoie, il dau pe prietenul meu cu fond de ten! daca bea un pic se inroseste si uneori ii mai ies niste bubite, pete...doar nu am sa il las sa stea asa?! dar bineinteles nu il dau ca sa isi dea seama toata lumea, putin si discret.

| Polini70 explică (pentru tuGatita):

Aha multumesc pentru raspuns!big grin

| CherryLove a răspuns:

I-as spune sa se dea si cu ruj laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca nu sunt fata, am sa raspund la intrebarea asta fara sens.
Baietii nu fac asta.

| CocolinoEsteGangsteR a răspuns:

I.as spune : "Ce ai ma? Ce esti tu, fata sau baiat? Esti perfect asa cum esti nu.ti trebuie porcarii dinaleasmug!"
Funda?
P.s:Esti baiat si vrei sa folosesti fons de ten?big grin

| Polini70 explică (pentru CocolinoEsteGangsteR):

Da..si m-au vazut mai multe prietene si leor fost egal... daca au fi si ele ca si tine of oflaughing)!

| CocolinoEsteGangsteR a răspuns (pentru Polini70):

Napailaughing Ce sa facem, fiecare cu felul luiwinkingtongue