| Pinkyyy;x a întrebat:

Fetelor, cu ce glosury va dati?(ma refer la culoare).

10 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Eu folosesc rozuri deschise care stralucesc uite aici o nuanta pe acre o folosesc cel mai des:http://mirandaspune.files.wordpress.com/2010/03/glamshine.jpg sper mai ales ca eu sunt satena si imi sta foarte bine sper ca te-am ajutat fundita?

| patty32 a răspuns:

Rozzzz :">
Si cu. o nuanta mai inchisa, ca`s bruneta si`mi sta bine;;) :
http://www.google.ro/......tp?/imgres
:D

| Diana498 a răspuns:

Cu roz deschis, piersica si un nude... sunt foarte naturale si sunt la modahee hee Fundita?

| Liniuta_3048 a răspuns:

De la wet&wild.glossy.(adica numai glos fara culoare)

| aangelia a răspuns:

Cu roz, logic si uneori nuanta de "piersica". incolorul nu mi place.
sau culoarea fondului de ten.

| Claw a răspuns:

Culoarea pielii
culoarea caisei
incolor
happy

| catty443 a răspuns:

Un roz, asa placut.nici prea deschis si nici prea inchis.cred ca oricarei fete i se potriveste :]

| Criss001 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult un fel de bej stralucitor si nu tot feluri de rozuri sau de astea stridente e vara deci fi naturala... sper ca te-am ajutatwinking

| alexa_4370 a răspuns:

Culoarea pielii big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un roz deschis... Mi se pare cea mai potrivita culoare! Bine depinde si de varsta.