| ScottishPrincess a întrebat:

Fetelor cum va faceti eyeline la ochi peste fondu de ten sau peste farduri? Mie mi se strica markerul si nu mai merge tusul.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Prefer creion si tehnica smudgy.

2 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut!
Probabil nu inchizi bine capacul.Sau,unele trebuie depozitate cu capul in jos.Sau este ieftin si se usuca usor.
Spre exemplu:am avut Rimmel.S-a uscat imediat.Catrice si Essence rezista si rezista si rezista.
Ca guideline folosesc scotch.Sau exista ceva de genul leocoplast la Sinsay, dar nu am mai vazut.Sau freehand.

| mariutzarya a răspuns:

Încearcă alt eyeliner. Probabil este unul ieftin