| Cosminel1192 a întrebat:

Fetelor, cum va plac sa fie tunsi baietii? Scurt, parul mare, breton, etc? thinking
Funda

10 răspunsuri:
| BombonicaXD a răspuns:

Par scurt si breton cu varfurile intr-o parte. Looooooovvveeeeeee :X

| mada1820 a răspuns:

Depinde de fiecare fata in parte, fiecare are o placere anume.Mie de exemplu imi plac baietii cu parul scurt.

| MissDyDee a răspuns:

Scurt categoric..Nu-mi plac pletosii! Imi ajunge pletosenia mea nu imi mai trebuie si a luilaughing)...si breton..nu as fi impotriva lui daca l.ar avantaja. daca l.ar face doar sa fie in trend atunci in nici un caz!

| Dreamer12345 a răspuns:

Scurt si cu creasta

| BlackandWhiteMady a răspuns:

Si mie imi plac skaterii/rockeri:)dar desigur depinde ce iti place si tie, cum ai vrea sa arati, ce ai vrea sa iti exprime caracterul. ceva de genu http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Ella_Miha_1991 a răspuns:

Mie una imi place mai scur!big grin sau lung:X