| Ionitapupic a întrebat:

La fete le plac baietii tunsi scurt sau cei cu par lung?

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Scurt(dar nu scurt tuns de tot aproape chel ca in armata).Dar sunt si baieti cu par lung care arata superb, celor care le sta bine.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La fete le plac, ce exprimare e asta? Fetelor le plac? Asa e corect, si da fetelor le plac mult banii, lei, dolari, euro in număr cit mai mare fără număr cum zic țîganii pe taraf.

| Liviu a răspuns:

Ce pot spune e ca, si femeile, precum barbati au gusturi diferite.Am intalnit fete care le-au placut ca sunt chelios(ma barbieresc aproape saptamana in cap)Altele nu suportau, li se pareau ca imi 'sade' urat.La unele dintre femei le plac barbati cu barba, altora cei cu cioc si mustata, si asa mai departe.Per total o femeie poate lasa departe felu cum arati pentru felu cum gandesti(sunt mare sanse sa faca asta daca chiar o fascinezi)

| RAY a răspuns:

La fete le place parul din portofel sa fie cat mai mare sti ala facut din hartii, card, voi visati ca la fete le place fizicul si nu lovelele, pe ce planeta traiti, sex vs banii Ionut, tie trebuie sasi placa personal nu fetelor lor le plac finantarea pe termen lung

| Ibrahimovic a răspuns:

Depinde de fata. Sunt fete carora le plac la nebunie baietii cu parul lung, desi nu le inteleg. laughing)
Dar in general le plac tunsorile normale, important e sa fii aranjat, nu trebuie sa impresionezi prin nu stiu ce hairstyle.

Răspuns utilizator avertizat