| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Fetelor puteti sa imi dati idei de 2-3 tinute pentru pozele de album de clasa a 12? si cu imagini daca se poate. funda

2 răspunsuri:
| roxanapink a răspuns:

Buna! O tinuta eleganta:un sacou,o bluza elenganta/camasa,o pereche de blugi simpli(albastri, gri, maro-depinde de culorile celorlalte piese vestimentare)si o pereche de pantofi. Sau...o rochita eleganta, nu sofisticata, asa mai simpla si de bun gust. Uite cateva imagini(sper sa-ti fi dat cateva ideei).
www.amafashion.ro/uploads/tinute/amafashion-tinuta-office-indigo-1-l.jpg

www.maxine.ro/foto/produse/main/mediu/fro12132_corai.jpg

www.img.kudika.ro/images/article_pictures/slideshows/36373_9_1338300142.jpg

...moda_1.jpg
bafta!