| Nextone a întrebat:

Fetelor va machiati cand mergeti la piscina? Argumentatihee hee

9 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Da,iti poti da cu putin fond de ten, blush, si rimel rezistent la apa.si un ruj dragut.happy

| Insanity a răspuns:

Da, dar foarte putin. Adica nu prea as vrea sa mi se intinda tot machiajul in caz ca imi dau cu apa pe fata laughing
Nu ar fi prea placut...thinking
Un gloss dragut si putin blush cred ca sunt de ajunslaughing

| Coco2730 a răspuns:

Da, aplic un machiaj de zi cu rimel rezistent la apa. Fiind singurul lucru negru, e important sa nu curga. In ceea ce priveste fondul de ten, pudra, blushul, rujul, nu imi fac prea multe griji. In plus, cred ca e un avantaj si faptul ca aceste produse au factor de protectie solara. Prefer sa folosesc machiaj fiindca vreau sa arat mereu ingrijita, iar alegerea unui singur produs, ca rujul, arata disproportionat.

| Deny_8224 a răspuns:

In nici un caz daca tu mergi la piscina chiar daca vrei chiar daca nu vrei tot o sa te uzi putin si gandeste-te cum vei arata cond ti se va scurge tot rimelul si fondul de ten vei arata foarte groaznic si iti va fi foarte rusine.Dar daca te duci sa stii pe malsa te bronzezi si nu intri in apa poti sa te machezi putin...dar cu ce folos nu cred ca piscina este locul potrivit in care sa mergi macheata.Acum tu faci cum consider ca ie mai bine :-)

Pupici kisskisskiss

si mult succes in continuare

| Troll a răspuns:

Nu va inteleg...

De ce sa te machiezi cand mergi la piscina? numa asa ca sa umplii piscina cu machij?

Sau voi mergeti la piscina numa sa va etalati corpurile sau sa faceti plaja.

Stiu ca este si fenomene care se machiaza si isi fac "fake abs" chestie care nu o sa o inteleg VECI

sa nu imi zici ca te mint :

http://www.youtube.com/watch?v=7pVmmsuuc5U

| Foxylicious a răspuns:

Buna
Da,imi dau cu rimel rezistent la apa si nu am nici o grija.

| MeDyw0w a răspuns:

Nu ma machiez pentru ca:
Uneori,cand vrei sa te scufunzi si ti-ai dat cu rimel, se va scurge rimelul si vei arata urat :-ss

Si...ce rost mai are sa te machiezi cand nu mergi in oras, ci la piscina!

| mileyandbelinda a răspuns:

Daca intri in piscina,in niciun caz, dar daca staii si te bronnzezi poti sa te dai cu machiaj, dar iun apa numai cu rimel waterproof

| Emiki a răspuns:

Sigur ca nu.Pentru ca o sa te uzi si iti curge machiazul.