| xMihneaAndreix a întrebat:

Fetelor va plac baietii cu ochii albastri si parul blond? Am 13 ani

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeea2 a răspuns:

Cand o sa mai crești o sa vezi ca de fapt aspectul, ochii sau parul nu au absolut nici o importanta, trebuie sa te atraga fizic dar cel mai mult sufleteste ❤

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu contează culorile. Contează caracterul, personalitatea și aspectul pe ansamblu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sufletul contează!

| Harlygabriela a răspuns:

Nu prea contează culorile părului sau a ochilor, cel mai important este să fie frumos, înțelegător cu tine, să te iubească așa cum ești etc. Pentru mine nu contează culoarea ci caracterul și personalitatea