| PaulB a întrebat:

Fetelor. Ce parere aveti despre baietii cu ochii albastri si parul blond?

23 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Oameni ca ceilalti.Frumusetea imi atrage atentia, dar nu mi-o retine

| Libelle a răspuns:

Nu sunt genul meu

| pwp a răspuns:

Imi place un singur baiat cu ochi albastri, iar acela este brunet love struck

| madalicious a răspuns:

Sincera sa fiu imi plac blonzii cu ochii albastri.Mai ales aia frumosi. love struck Si blonzii cu ochii verzi imi plac. La nebunie! love struck

Parerea mea despre baietii blonzi cu ochi albastri niste draguti pupaciosi. laughing) Mai ales cei cu ochii verzi, sunt foarte pupaciosi. [cel putin ex-ul meu asa era si el, si era blond cu ochii verzi. ]

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu-mi plac deloc:d

| Ana a răspuns:

Sunt draguti dar nu pe placul meu

| Selena54 a răspuns:

K is bunoci :X

Esti cumva blond cu ochii albastri?hee hee

| Bebelushaaː a răspuns:

love struck Imi plac cei cu ochii verzi :X
Sunt innebunita dupa ochii verzi si albastrii
Asta nu inseamna ca nu`mi plac si brunetii sau satenii love struck
Dar totusi baiatu idealbatting eyelashes blond cu ochii albastri happy

| LoveToHate a răspuns:

Eu am un prieten blond cu ochii albastri.si e super dragut!:X

Multe fete il plac!love strucklove struck
Pe mine nu ma atrage in mod deosebit...big grin. dar e chiar dragut tipul!
Are parul lung si breton intr-o... e un fel rocker!
E de treaba si e si frumos:X:X!

Acum gusturile nu se discuta!big grin

Fundita?big grin

| AdelinaC a răspuns:

Imi sunt indiferenti.Chiar nu vad vreo diferenta intre unul blond cu ochi albastrii si altul brunet cu ochi caprui.Caracterul este mai important decat culoarea ochilor.

| ReveuseKaari a răspuns:

Sincer? Mi se par cei mai drăguţi. day dreaming

| BlueDreams a răspuns:

Mereu mi-au placut, nu stiu de ce dar am o mare slabiciune pentru tipul acesta de baieti.

| NoName1234 a răspuns:

Ca sunt draguti happy

| alleecsandra a răspuns:

[-x nu mi plac

| Yannaa a răspuns:

Dintotdeauna m-au atras baietii blonzi cu ochi albastrii asa ca eu ii cred sexy :->

| Baby a răspuns:

E o descriere mult prea pe scurt, conteaza foarte mult cum arata, sa fie ingrijit, si toate cele. mie sincer culoarea parului si a ochilor imi este indiferenta. Sunt frumosii unii cu par blond si ochi albastrii, altii nu... Dar nu asta conteaza, nu culoarea. conteaza caracterulhappy

| Twizzle a răspuns:

Prefer brunetii cu ochi verzi/albastri.

| IZABELLA_5617 a răspuns:

Mmmm. baieti albastri cu parul blond sunt foarte draguti, dar nu conteaza numai asta trebiue sa ai o inlatime cam peste 1. 80 si o greutate potrivita. Eu sunt FATA si mie asa imi plac baietii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e imi dispal total...gusurile nu se discuta, pentru mine poate sa fie perfect din toate puncturile de vedere dar daca are ochii albastri scade in ochii mei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super sexy! fara comentarii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi imi plac doar unnii baieti blonzi cu ochii albastri mai multi bruneti cu ochii albastrii!love struckxlove struck Si in special baetii blonzi cu ochi capriu d exemblu: cum e justin bieber il ador il iubesc il dorescvlove strucklove struck:X

| alyloveslife a răspuns:

Am aceeasi parere cu Yanna!

| danigigi a răspuns:

Ma topesc cand il vad pe blondul meu.imi plac mult blondutii