| Alli23 a întrebat:

Fetelor, voi ce produse make-up folositi? Ce marca e fiecare produs?

Răspuns Câştigător
| wonderwoman123 a răspuns:

Mărcile mele preferate de:
- Primere- Rimmel, Benefit Porrefesional, Smashbox Photo finish si UD De slick si Opticall illusion si Farsali Unicorn Essence
- FDT: Maybelline fit me, Rimmel Lasting Finish, MAC Prolongwear, Huda beauty faux filter, Estee Lauder double wear, Fenty beauty Pro filt'r soft matte, Lancome Teint Miracle
- Concealer- catrice, Maybelinne, Dermacol, MAC, Kat von D, UD, MUFE, It cosmetics, Tarte, Lancome
Pudra- Laura mercier, MUFE, MAC, benefit
Palete de contur- Anastasia beverly hills, K von d, NYX
Bronzere- NYX, Benefit, MAC, UD Too faced
Iluminatoare: Becca, MUFE, NYX, Huda beauty, Fenty beauty, Ofra
Blushuri- Bourjois, MAC, Benefit, too faced, Lancome, Estee lauder,
Palete de ochi- Morphe, Anastasia, UD, too faced, MAC, Maybelline, Zoeva, Make up Geek, Dior Huda beauty
Eyelinere si creioane- NYX, Sephora, MAC, Mufe
Rimele: Maybelline, L'oreal, Too faced, Benefit si lancome
Sprancene- Benefit, Anastasia, Maybelline, NYX
Creioane de buze; Essence, NYX, MAC, Maybelline MUFE
Rujuri: NYX, Maybelline, Rimmel, Sephora, L'oreal, UD, K von D, Huda beauty, Too faced, MUFE, Lancome, Dior, MAC
Spray de fixare: Rimmel, MAC, UD, too faced

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Rimel : maybeline, the falsies push-up si-l recomand, e genial
Rujuri : maybelline ink, rimmel stay matte si am si unu de la boys and berries
Eyeliner: elf
Pudra: Dermacol si o recomand
Fond de ten : Revlon colourstay
Fard de ploape : o paleta de la make up revolution si un duo de la miss sporty
Blush, contour si highligher: make up revolution
Concelear: maybelinne affinitone

| alina2k18 a răspuns:

Pai de la diverse firme, am si Flormar si Melkior dar si Lancome, Dior, Huda Beauty, K at von D.
De vreun an de zile am renuntat in a mai cumpara foarte multe [desi eram mega pasionata si imi doream sa am extrem de muuuulte] si aruncat peste jumatate din ele, acum am 2 fdt, 1 primer, 2 pudre, 2 palete mici farduri ochi, 3mascara, produse pentru buze- da, mai multewinking
O sa fac o poza daca esti foarte interesata, dar sunt alandala big grin not in mood right now sa le aranjez frumos.

| Justme1997 a răspuns:

Fond de ten, corector farduri, rujuri de la essence. Rimel, rujuri de la miss sporty. Pudră, rujuri de la Avon, balsam de buze de la Nivea și Ives Rocher

| deadhoe a răspuns:

Diverse rujuri (nu stau sa enumar toate marcile), fdt avon

| Mihhhhhhhh a răspuns:

L’oreal. Cele mai bune ever, ma refer la fond de ten. Apoi maybelline pudra. Seventeen bronzer. Am un iluminator de la Lady’s. Creioane de la l’oreal și rujuri la fel. Rimel de la maybelline.