| evelynne a întrebat:

Fetelor care vi se pare cea mai buna marca de produse cosmetice si de ce? Ce folositi de la acea marca?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Folosesc șampon, balsam, mască și deodorant din gama Dove, și sunt foarte mulțumită de calitatea produselor.
Baftă!

| Minnie a răspuns:

Inca nu am gasit the one, din pacate. Tot incerc diverse firme si degeaba. Pentru fata sa zic ca e f buna gerovital si nivea, pentru corp creme de la DM (desi nu m-au convins foarte bine-dar oricum este mai buna decat alte firme), farduri -cele no name(nu am probleme cu astea), sampoane folosesc doar pentru copii ca am probleme si nu pot folosi altceva si foarte bune sunt cele de la DM-foarte ieftine si bune, oja-sa zic Farmec si Coral dar si cele noname sunt foarte bune.

| wertori a răspuns:

Farmasi si VicHi. De la farmasi oje,fond de ten, rimel,fard, tus -produse pentru machiaj in general iar de la vicHi creme, geluri si fonduri de ten cateodata.

| Nolkyz a răspuns:

Nu stiu care ar fi cea mai buna, vad ca multe folosesc de la mac, sephora etc etc etc. sunt unele tipe care testeaza diferite profuse de la elf si de la stiu eu ce firme cu produse mult mai scumpe si au ajuns la concluzia ca produsele elf (care sunt mai ieftine) sunt foarte bune fata de pret, unele apropiindu-se chiar de calitatea altor produse mai scumpe. un exemplu ar fi primerul de la elf si cel de la urban decay.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu am una preferata, de la fiecare imi place cate ceva, gen :
Maybelline : mascara, farduri, luciu de buze
Seventeen : farduri
L'oreal : fond de ten
Astor : fond de ten, luciu de buze
Avon : mascara si pudra
Crazy : fard de pleoape