| eudemonica a întrebat:

Fetelor, voi cum va imbracati la discoteca?

9 răspunsuri:
| BlueEyes a răspuns:

Buna happy
Pai, acum ca este vara eu ma imbrac simplu :
o rochie scurta,
blugi scuri cu un maieu mai elegant,
o fusta ori simpa ori din aceea cu talie inalta si tot asa, un maieu.
Si neaparat incaltari cu tocuri. Cateva accesori si gata happy

| BurnInHellSucker a răspuns:

Nu trebuie sa ti se vada piz.da ca sa fii frumoasa.
din contra mai tare iesi din anonimat diferita de celelalte pitzipoance infecte.
blugi scurti. blugi nu pantaloni!
fustele sub nici o forma.
blugi lungi te fac sa iesi in evidenta, neaparat conici.
sub nici o forma colanti din aia execrabili care imita blugii.
adica din aia elastici stii tu.
NICI un fel de colanti. NICIODATA in orice loc ai fii.
tocurile, ei bine daca sunt negre se accepta.dar nu scurte! ori mari ori de loc! peste 7cm.
cei mai creativi care te scot din toata turma sunt tenesi.DAR de buna calitate.
daca esti inalta (peste 1, 75) o optiune sunt balerinii. dar cu imprimeu nu simpli.
in partea de sus, manecile sunt alegerea ta scurte,lungi,suflecate,etc. dar nimic cu strasuri sau sclipici foarte important. paietele discrete sunt ok.
Niciodata sa nu iti pui aceleasi culori peste tot. in care parte alegi colorat (sus,jos) in partea celalata necolorat(negru, alb, gri)
accesorii nu prea mari si nu din plastic. si NU peste tot. iti pui niste cercei mari si nimic la gat.sau invers. niciodata impreuna.
la maini ai multa libertate.doar sa nu amesteci materialele.(plastic,metal nepretios, aur, argint, sticla, cauciuc)
si cam atat.

| BurnInHellSucker a răspuns:

D-aia esti singur

| BurnInHellSucker a răspuns:

Da da... ce scuza buna... lasa lasa ca stim noi ca tu te duci imbracat in maimuta ca sa e. xciti curvistance laughing ce idei bune au romanii laughing

| Teils a răspuns:

Buna! Sunt baiat, insa la discoteca (cand merg) vad numa fete cu fustite sau cu salopete din acelea care se poarta acum.

| Izza_4461 a răspuns:

Rochite scurte si de preferabil negre si neaparat tocurilove struck

| Iuliana944 a răspuns:

Vara in rochita, si niste accesorii dragute care sa se potriveasca, la rochita preferabil tocuri, machiaj nu prea strident big grin, bine is mai multe moduri in care te poti imbraca, mai poti lua si o fustita, un tricou, sau o bluza ceva sa o asortezi, sau pot lua si pantaloni scurti, un tricou si tenesi (ceva mai sport)...eu una cam asa ma imbrac cand mai ies prin club big grin,

| Chitarist a răspuns:

In general in costum popular thinking dar mai am o mascota de urs in care intru cand e ceva mai specialwinking

| Chitarist a răspuns:

BurnInHellSucker ...cand intru in club, reflectoarele's pe mine smug stii ce tare e sa impresionezi pe cineva find foarte "nonconformist"?laughing incearca big grin