| denykiss a întrebat:

Fetelor, voi de la ce varsta ati inceput sa purtati chiloteii tanga (bikini)? Si de ce ii purtati?

Răspuns Câştigător
| Raluuuca89 a răspuns:

Clasa a 6-a, dar a trecut ceva timp de atunci, sunt comozi si cand porti pantaloni nu se vad cutetongue

22 răspunsuri:
| CristinaCrisy a răspuns:

Clasa a 4-5 -a thinking Oricum de mica. Si acum nu pot sa ii suport pe aia normali simt ca mai am o pereche de pantaloni pe mine laughing oribil I don't want to see

| denykiss explică (pentru CristinaCrisy):

Wow, asa devreme? happy Nu au zis ai tai nimic?
Merci de raspuns! Pup! big grin

| OoBunnyoO a răspuns:

Cred ca pe la 14 ani. Mie personal mi se par mai comfortabili decat ceilalti.

| denykiss explică (pentru OoBunnyoO):

Si mie, merci! big grin

| Crucified a răspuns:

Nu port tanga. Probabil rămâne urmă de frână pe chiloţi, de aceea nu port. Şi port orice chiloţi în afară de tanga. Nu ies cu colanţii nici până la magazin, de aceea port pantaloni negrii normali (nu gen colanţi) sau blugi.

| denykiss explică (pentru Crucified):

Daca te stergi bine nu prea ramanehee hee + ca ii schimbi zilnic happy

| Crucified a răspuns (pentru denykiss):

De şters mă şterg bine şi de schimbat îi schimb zilnic. Nu-s aşa plină de jeg. laughing

| denykiss explică (pentru Crucified):

Nu asta am vrut sa zic...hee hee Pup! big grin

| miru20cmrecords a răspuns:

Buna Pai la 16 am purtat ca am vazut la verisoara mea si eram curioasa.

| denykiss explică (pentru miru20cmrecords):

Si acum nu mai porti? nu iti mai plac? eu m-am cam obisnuit cu ei si vara sunt super!

| miru20cmrecords a răspuns (pentru denykiss):

Ba da.

| bunelutu a răspuns:

Sunt sexy bikini& tanga

| ElizaaaX a răspuns:

A incercat o prietena sa ma convinga si n-a reusit nimic, eu nu ii suport si ma simteam ca un biscuite indesat intr-un ambalaj prea mic..In nici un caz nu as purata.happy

| denykiss explică (pentru ElizaaaX):

Poate ca nu ai ales marimea potrivita. De obicei dureaza un pic sa te obisnuiesti happy

| denykiss explică:

Apropo, voi ce marci modele folositi va plac? big grin

| Gomez_Daniele_1976 a răspuns:

De la 13 ani, sunt comozi si ma simt fain cu ei, si sunt sexy...

| denykiss explică (pentru Gomez_Daniele_1976):

'DA! si mie imi plac, ma simt bine si sexy. big grin
Cam ce marci/modele porti? Mi-ai putea recomanda cateva?

Merci de raspus! Pup!

| denykiss explică (pentru Gomez_Daniele_1976):

Sunt chiar cute!
happy merci!

| Gomez_Daniele_1976 a răspuns (pentru denykiss):

Cu placere soro
Te pup happy

| RoxanaRamona96 a răspuns:

De la 10 ani, sunt mai comozi decat sa simti parca o alta pereche de pantaloni si nu te jeneaza tongue

| Moldoveanu_Bya_2000 a răspuns:

Pai cam la vârsta de 11 ani... Dar sunt foarte comozi... poartai