| Anonimm30 a întrebat:

Folosesc adidasii de 2 ani, nu sunt rupti. Ar trebui sa cumpar alti adidasi?

21 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă îi speli bine și îi dezinfectezi. nu.

| GabiDumitrescu a răspuns:

If it works don't break it!

| Frank51 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Ai greșit evaluarea, în loc de amuzant ai apăsat pe eronat.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Frank51):

E si eronat. Profund eronat. Sa fim seriosi, 6 luni... poate doar daca iti iei chinezarii de-alea de 30 RON.

| Frank51 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Nu este eronat, este ironic. Oricum, acest subiect are o arie largă, și nicio părere fie ea ciudata, nu poate fi considerată eronată, decât în mod incorect. Acestea fiind spuse, îmi dați va rog și amuzant? laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Frank51):

Done. Tutuieste-ma linistit, ca nu tusesc daca o faci.winking

| Frank51 a răspuns:

Categoric. Adidașii se schimba la 6 luni.

| Zuzu1991 a răspuns:

Frank face misto de tine
adidasii nu sunt periuta de dinti, care trebuie schimbata la max 3 luni (sau macar, capul, daca e electrica), asa ca atat timp cat nu sunt rupti, sau te-ai saturat de model, nu ai de ce sa ii schimbi

eu am adidasi vechi de 7 ani...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzu1991):

Nici eu nu sunt de acord cu Frank, dar nici cu tine in totalitate. Periuta de dinti se schimba la o luna maxim daca e sa fim seriosi, chiar daca astia zic in general cum zici tu, la maxim 3 luni.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Am scris cel mult
evident ca ar trebui schimbata odata pe luna, daca esti responsabil
insa dupa 3 luni, chestia nu mai e acceptabila orice ar fi, adica periuta aia face mai mult rau decat bine

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzu1991):

Unii nu schimba nici masca "de unica folosinta" dupa o luna. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Iei cand se strica sau nu iti mai incap. Eu am de 5 ani aceeasi papuci pe care i-am luat cu 300 de lei

| NunuNini a răspuns:

Pai daca nu sunt rupti, de ce sa dai bani pe altii?

| AndrElle a răspuns:

Da și nu. Câteodată mai simți nevoia de o pereche.

| Gusticel a răspuns:

Daca sunt in stare buna poti sa ii porti in continuare.

| stefiiii3 a răspuns:

Daca vrei unii de schimb poti, dar nu-i arunca pe acestia daca nu au nimic.

| Rihanna20B a răspuns:

Depinde. Dacă crezi că ai nevoie de o schimbare poți să mergi să-ți cumperi ceva nou. (nu ma supăr dacă îmi dai fundă)

| Iamlolanoah720 a răspuns:

Adica ai doar o pereche de adidasi si le porti doar pe iei zilnic de doi ani?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Iamlolanoah720):

Mai bine asa decat sa scrie in halul in care scrii tu...

| Anonimm30 explică (pentru Iamlolanoah720):

Da, e o problema?

| iulian498456 a răspuns:

Vezi din ce material sunt facuti, poate sunt indestructibili, ti-o fi dat vreo pereche prototip.