| SalutTpu a întrebat:

Frumusetea : interioara sau exterioara?
argumenteaza

6 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Prefer frumusetea interioara pentru asta nu imbatraneste,nu face riduri, nu se pierde, pe cand cea exterioara este ceva relativ pi care o poti pierde in orice moment.

| georgiana999 a răspuns:

Ambele deoarece daca de ex te duci la o intalnire acel baiat te vrea cu aspectul vizic natural fara fond de ten, rimel, ruj.dar si cu un moral care sa-l unga pe sufletwinking

| greenish a răspuns:

Frumusetea vine din interior! Consider ca personalitatea persoanei in cauza este mai importanta decat frumustea exterioara. Este drept ca prima impresie ne`o formam pe baza aspectului exterior, dar tot la fel de drept este ca de multe ori aparentele inseala. Si.in plus, frumusetea exterioara este trecatoare!

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Atat exterioara cat si interioara. Degeaba e destept daca e urat cu spume, La fete merge sa fi frumoasa si proasta laughing

| NuDauFunda a răspuns:

Cat suntem tineri tindem sa cautam frumusete fizica. Cand ajungem sa fim maturizati (mental, nu fizic) ne cam dam seama ca treaba e un pic altfel.

| DuDux3 a răspuns:

Cea din interior conteaza mai mult decat cea din exterior.Acum nu mai pot argumenta dar iti spun mai tarziu.Si fetitaCUPiscoturile n-are dreptate.