| deea17_7351 a întrebat:

FUNDA! care este cel mai bun si mf parfum barbatesc dulce...si credeti ca pentru valentine`s day ar fi potrivit un parfum?

Răspuns Câştigător
| BlueLine a răspuns:

Dulce zici thinking JH parca de la avon sau Black suede leather, fullspeed, nu sunt chiar asa de dulci dar miros foarte binebatting eyelashes

5 răspunsuri:
| LetyArob a răspuns:

Bvulgari si Chanel.
Dar sunt cam scumpe.

| deea17_7351 explică:

Msssss :X

| zuzu_6399 a răspuns:

Full speed de la Avon.

| fmarius86mario a răspuns:

Buna Deea incearca ETHEREA miroase super fain...eu il folosesc si am dat fetele pe spate happy

| Kiddu08 a răspuns:

Bulgari e cel mai bunlove strucklove struck. Cel imi dulce parfum d barbati si miroase foarte bineelove struck.asa are pr meu si ador parfumullove struck.sh Channel-Allure Homme Sport miroase bestiallove struck.ambele sunt super:* eu as opta pentru Bulgari totusi`.happy