| NickPop a întrebat:

Ce parfum barbatesc credeti ca este mai bun : Mesmerize Blue / Mesmerize Black?
Funda!

5 răspunsuri:
| myhaelutzza a răspuns:

Buna! Cred ca sunt la fel de bune amandoua acum depinde de gusturile tale. Cel Black este categoria oriental-lemnoasă si are :
-note principale: piper roz, nucșoară, lemn de cedru
Un amestec pasional de note de boabe de piper roz atinse de arome intense de nucșoară și lemn de cedru cu parfum pur masculin.
Iar cel Blue are ca descriere : categoria: orientala
note principale: bergamota, cardamon, lemn
Un amestec hipnotic de bergamota, cardamon aromat si accente de lemn.
Hipnotic, intens, misterios.

| MadHOuse a răspuns:

Mesmerize Blue!

| Alessiaale433 a răspuns:

Mesmerize Black e mai bun

| Madalina828481 a răspuns:

Mesmerize Blue. Este mai "atragator" dupa parerea mea

| Madalina828481 a răspuns:

Mesmerize Blue