| Evaa a întrebat:

Funda! Cu ce imi pot da pe par dupa ce m`am indreptat cu placa ca sa reziste mai mult? Sau nu stiu, voi cum faceti, cu ce va dati (ulei, crema, ceara etc) ca varfurile sa fie drepte? Mersi!( A, si sa nu il arda asa mult placa big grin)

Răspuns Câştigător
| BiwCupcake a răspuns:

Este si o spuma si un fixativ de la taft pentru par dreptwinking

si ca sa nul mai arda placa sa te dai inainte cu un gel cu extract de diamante pentru protectie dar e mia comvenabil cu o spuma de la nivea care portejeaza [am incercat ambele variante si sunt bunewinking]
sunt bunewinking

3 răspunsuri:
| BiwCupcake a răspuns:

Este si o spuma si un fixativ de la taft pentru par dreptwinking

sunt bunewinking

| dublud a răspuns:

Eu ma dau cu spuma de par de la nivea diamond gloss de asta:
http://www.google.ro/......tp?/imgres 500&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=799&vpy=219&dur=23&hovh=141&hovw=37&tx=191&ty=90&oei=xsw6TeadIJWJ4Qbx463tDQ&esq=2&page=2&ndsp=15&ved=1t:429, r:4, s:27&biw=1024&bih=677

Ma tine intins parul si o saptamana.:)
Vezi doar sa nu exagerezi

| dublud a răspuns:

P. s. Data dupa ce te-ai intis...cam la cateva minute