| iwannabeperfect a întrebat:

FUNDA **
fundul meu este plat si mic. imi doresc un posterior mai MARE si mai bombat deoacere m-am saturat sa aud mereu comentariile altora de genul : "Ce fund mic ai! " etc.
dati-mi un pragram de exercitii sau ce trebuie sa fac sa am un posterior mai mare.

4 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Mananca bine si sanatos, exercitiile fara o mancare calumea nu vor face decat sa te oboseasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca shaorma si ceafa de porc laughing.

| RochEq a răspuns:

Mananca mult insa nu prea mult pana ajungi la greutatea ideala si fa si niste pilates pentu a inegiza copul happy