| BloodyBlade a întrebat:

Fundita! Buna TPU! Am 16 ani, sunt fata si am cateva intrebari la care sper sa-mi raspundeti. :3 1.Am 55kg si 1.72, sunt din Timisoara, deci...stiti vreo sala de fitness de aici? Ce imi recomandati sa fac?(kangoo jumps, aparate)2.Ce parere aveti despre samponul Foltene? Chiar creste parul mai rapid? si 3.Imi dau molarii de minte si trebuie sa ii scot... Daca ati trecut prin asta spuneti-mi va rog daca ma va durea foarte tare(sunt cam sensibila) si cum se procedeaza mai exact, dar fara termeni medicalipuppy dog eyes.Multumesc anticipat!happy

1 răspuns:
| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa slabesti. Si daca vrei, fa un program de abdomene, biciclete si alearga dimineata inainte sa mananci.