| fuckName a întrebat:

Hei TPU happy Vreau sa slabesc. Ce este mai bun? Kangoo jumps + aerobic SAU sala,fitness,aparate, etc...? FUNDAbig grin

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu am descarcat intensity un program de execrtiti cu calendar, nutritie, timp de 9 saptamani

| fuckName explică (pentru RAY):

Imi poti da si mie siteul de unde l-ai descarcat te rog?

5 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Cardio - poate sa fie kangoo jumps sau alergat, sau bicicleta, sau role, nu conteaza

| Anitta97 a răspuns:

Ca sa poti slabi mai repede in primul rand trebuie sa ti regim! Cel mai bun este alergatul! slabesti in timp record si faci picioarele frumoase happy daca vrei neaparat sa faci ceva din ce ai enumerat mai sus poti face fitness big grin

| GiulianoSenior a răspuns:

Eu iti propun sa alergi in fiecare seara macar 2 KM...e cel mai bine asa.

| andrei1234512 a răspuns:

Fitness