| sίмρℓε☻кι∂a a întrebat:

Fundita pentru primul rasp care imi place`!
Deci eu vreau sa ma tund`.
Sa. mi dau o fosrma parului`.
Nu vreau sa ma tund scurt`.
Imi place parul lung.
Deci eu am fata ovala[ cred:-s] ochii verzi, prul saten cu suvite blonde,[de mica eram blonda da' mi s. a inchis parul la culoare].
acum astept niste idei care sa-mi placa.
MulltSs` Anticipat!

3 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Pai poti sa incerci sa il tunzi in scari si sa iti menti lungimea parului breton nu stiu ai putea sa incerci dar sa nu fie dreptbig grin ca nu te avantajeaza tinand cont ca ai fata rotunda

| AnoOnim23 a răspuns:

Buna... Uite ca idei am eu, sper sa iti si placa: ai putea sa te tunzi filat, in forma de v, ai putea sa optezi si pentru un bob mai lung,! su daca esti mai indrazneata si vrei sa incerci ceva nou iti mai zic un tip de tunsoare care nu stiu cum se numeste dar stiu cum arata ca am fost eu tunsa asa...deci.ii spui frizeritei sa te tunda pe deasupra parului un pic mai scurt, iar pe cel de desubt sa il fileze putin, iar daca vrei tot pentru aceasta tunsoare poti opta pentru un breton asimetric, iti spun ca o sa iti stea super bine:*

Succeslove struck