| Hgek a întrebat:

Gecile de piele sau imitație piele ar trebui luate cu un nr mai mici? Am observat că ar cam sta ca pe gard la nr pe care îl porti la alte geci

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O probezi, in magazin fizic. La care pică bine pe tine vezi ce numar are, ca sa stii ce cumperi pe viitor.

| Hgek explică (pentru darrio2007):

Mă refeream la comenzi online, am câteva geci toate L, însă am una din imitație de piele super veche Nekk sau ceva de genul tot L care sta foarte larga

| darrio2007 a răspuns (pentru Hgek):

Ăsta e riscul atunci cand cumperi online, mai ales articole de imbracaminte. Comanda M. Este mai mica.